Hubert Hurban

Pomagam ludziom odnaleźć motywację, a firmom zaistnieć w sieci!

Hubert Hurban

hubert hurban filmy
filmy reklamowe teledysk dwaha hubert hurban

Projekty filmowe

Wideo jest najwygodniejszą formą dla użytkownika. Większość osób w internecie woli obejrzeć film na dany temat, niż przeczytać o nim artykuł.

Filmy to przyszłość Internetu!

Nagrywam

filmy przykuwające wzrok od pierwszej klatki po napisy końcowe!

Montuję

gotowe, nagrane już materiały, jeśli akurat nie ja stałem za kamerą.

Pomagam

w publikacji treści w Internecie, aby osiągnęły największy zasięg.

📽️
Reklamy

Filmy reklamowe to niezbędny element w promocji firmy w Internecie. Reklama wideo to wizytówka Twojej marki. Filmy to moja największa pasja, a dla Ciebie szansa, by przedstawić markę lub produkt w atrakcyjny sposób.

🎹
Teledyski

Dzięki temu, że świetnie grasz i zainwestowałeś w teledysk, ten jeden kawałek pozwolił Ci stać się numerem 1 na listach przebojów. Czy nie brzmi to ciekawie?

⚙️
Instruktaże

Twoje biuro potrzebuje filmowej wizytówki w postaci animacji 2D? Animacje 2D to super pomysł na przedstawienie oferty firmy lub stworzenie poradnika dla nowych pracowników.

📜
Dokumenty

Przedstawienie rzeczywistości bez ingerencji w nią, ale przede wszystkim uchwycenie piękna każdej historii w taki sposób, aby widz, pomimo nieobecności w miejscu wydarzeń, mógł poczuć się, jakby stał oko w oko z bohaterem moich filmów.

✂️
Montaż

Potrzebujesz montażysty, z którym chcesz realizować swoje filmy regularnie, albo do jednorazowego projektu, bo masz już nagrane filmy, ale trzeba je zmontować?

🎉
Relacje

Chcesz, aby pamiątkowe wideo uchwyciło wszystkie najważniejsze aspekty Twojego eventu, albo stało się filmem promocyjnym na kolejną edycję? Relacje wideo są bardzo ważne, bo pokazują tym, których nie było, że mogą tylko żałować i pilnować biletów za rok!

.
.
.
.
.
.
.

hubert hurban design
grafika

Projekty graficzne

Nikt w internecie nie lubi tak zwanych “ścian tekstu”. Urozmaicenie treści grafikami wpływa pozytywnie na jej odbiór.

Zadbam o Twój design od A do Z!

🎯
Logo

Logo to kluczowy element każdej marki! Dobre logo ludzie będą kojarzyć latami, więc warto zadbać, by było wykonane jak najlepiej! Stwórz piękny projekt logo wraz ze mną! Logo musi wyrażać charakter firmy.

💎
Produktowe

Grafiki produktowe pozwalają zaprezentować Twój produkt w najlepszym świetle. Wizualizacja produktowa znosi wiele barier, które dotyczą fotografii. Nie ma potrzeby organizowania ludzi i sprzętu, czy szukania scenerii do wykonania sesji fotograficznej do mockup-u.

🖼
Plakaty

Plakat może być kosmicznie skomplikowany, ale też astronomicznie prosty! Plakaty do biura? Plakaty na eventy? Daj znać, czego Ci potrzeba!

📢
Social Media

Grafiki social media zasypują nas z każdej strony. Aby wyróżnić się na portalach, potrzebujesz charakterystycznych grafik na swoje firmowe social mediach.

💿
Okładka CD

Mocne okładki albumów stanowią oświadczenie i pewien przekaz, ponieważ w końcu są okazją, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

🖌
Korekta zdjęć

Korekta zdjęć przydaje się, gdy chcemy odświeżyć stare fotografie. Kilka zdjęć musi zostać poddane retuszowi, aby odnaleźć ich zagubioną duszę? A może potrzebujesz obróbki kolorystycznej wykonanej sesji?

🎭
Fotomontaż

Dobry fotomontaż to taki, którego nie widać. Chcesz mieć strój Wonder Woman albo usunąć swojego ex ze zdjęć z wakacji?

📙
Katalog

Katalog dla pracownika, katalog z produktami, katalog z katalogami! Istnieje mnóstwo możliwości na wykorzystanie pojęcia katalogu!

Opinie i certyfikaty

dwaha hubert hurban separator

Profesjonalista
Artur Korczyński

Polecam prowadzenie kont Social Media. Bardzo profesjonalnie, zasięgi wzrastają, jasna i zrozumiała dla klienta strategia.
Mikołaj Lora

Projekty graficzne spełniły oczekiwania praktycznie bez poprawek. Przede wszystkim otwarci na klienta, a to się liczy!
Dariusz Karewicz

.
.
.
.
.
.
.

Napisz lub zadzwoń,
a na pewno pomogę!

Hubert Hurban
Dwaha.pl
e-mail: hubert@dwaha.pl
telefon: 784 923 029
Gdynia

Akceptuję postanowienia polityki prywatności.

Najnowsze artykuły